O MNĚ

Vítejte na mých stránkách wardrobeman.cz
Výrobě nábytku jsem se učil v Londýně kde jsem ho 20 let navrhoval, vyráběl , montoval a procestoval celou Anglii . V Praze jsem druhým rokem a díky vysoké kvalitě řemeslného zpracování, odbornosti a profesionalitě se ze mne stal jeden z nejžádanějších truhlářů kterého oslovují ne jenom vracející se designéři a firmy ale i privátní zákazníci.Nejsem firma ani podnikatel, jsem hlavně zručnej truhlář a neuveřitelnej montážnik.
Nezaměřuji se na kvantitu ale na kvalitu. Jakkoliv má váš domov křivé podlahy a zdi, nábytek vždy namontuji perfektně a na milimetr přesně a nikdy se nebudu vymlouvat že to není moje chyba že máte křivou podlahu. U mně platíte za nábytek a ne za prodražené prodejny a marže obchodníků.
Jsem takzvaný multi-řemeslník,  původním vzděláním mechanik elektronik, takže LED osvětlení pro mě není žádný problém ,posunutí vypínače,odpadu nebo vodovodních trubek.
Ve volném čase jezdím dokončovat montáže po firmách které používají pouze skřiňky standardních rozměrů které dodatečně upravuji, dodělávám spoje pracovních desek, výřezy pro dřezy a varné desky které zapojuji, dodělávám dolištování, drobné vady a nedodělky.

Jestli máte zájem o kus luxusního nábytku nebo něco jednodušší ale stále kvalitní neváhejte mě kontaktovat . Zašlete mi mobilem nafocený nákres do rychlé poptávky níže a já Vám obratem pošlu předběžnou kalkulaci a vizualizaci. Jestli jsem Vás zaujal doporučuji si moji stránku uložit a zarezervovat si termín proto že neinzeruji stále a moje volné termíny se většinou velmi rychle zaplňují. 

V případe zájmu mě neváhejte kontaktovat.
tel: 607 454 598
mail: josef@wardrobeman.cz

Vzorky a vzorové skříňe si můžete prohlédnout u mě doma nebo na dílňě kterou mám hned vedle domu.

Děkuji že jste navštívili moje stránky a těším se na spolupráci .
Josef Bilka